Content

Prawdziw włoska pizza

Przykładamy wiele starań aby każda pizza była idealna. Sprawdź jak powstaje nasza pizza, co czyni ją wyjątkową i dlaczego jest taka wyśmienita.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasze Menu

Przejrzyj nasze zróżnicowane menu.
Wiele różnych rodzajów pizz dostępnych jest specjalnie dla was. Wiemy że znajdziecie coś dla siebie i dla swoich znajomych.

NASZE MENU

Dowóz Pizzy

Oczywiście jeżeli nie masz ochoty zjeść pizzy w naszej restauracji, to istnieje również możliwość dowozu. Kliknij i zobacz dokąd dojeżdżamy i w jakiej cenie

SPRAWDŹ DOKĄD DOJEŻDŻAMY

SPRÓBUJ PRAWIDZIWYCH WŁOSKICH SKŁADNIKÓW.

▼ Sprawdź dlaczego nasza pizza jest taka wyjątkowa ▼

pizza ciasto avatar

CIASTO

Podstawą idealnej pizzy jest ciasto. Nasze powstaje według oryginalnej włoskiej receptury przekazanej nam przez Giancarlo Russo. Do jego wykonania używamy drożdży i mąki sprowadzanej specjalnie ze słonecznej Italii. Po dokładnym wymieszaniu wszystkich składników, odstawiamy ciasto do wyrośnięcia na minimum 24 godziny, a następnie formujemy z niego idealne, cienkie placki.

SOS

Świeże pomidory, świeże zioła, czosnek, oliwa , przyprawy… to główne składniki naszego gęstego i aromatycznego sosu Pomidorowego, który zaraz po cieście jest drugim najważniejszym składnikiem pizzy. Idealny balans pomiędzy kwaśnym i słodkim - to sekret naszego sosu.

sos pizza alexandra
składniki avatar

SKŁADNIKI

Są najbardziej widocznym elementem pizzy, ale oprócz wrażeń wizualnych, przede wszystkim nadają jej wyjątkowy smak. Salami, szynki i sery których używamy do wypieku naszej pizzy są specjalnie sprowadzane z Włoch, aby jak najlepiej odwzorować bogactwo smaku prawdziwej włoskiej kuchni.

Chcesz złożyć zamówienie?

ZADZWOŃ TERAZ

730-320-320